Vážení rodiče,
v rámci přechodu ZŠ a MŠ Hanušovice na nové aplikační a informační systémy, jsme přistoupili na vytvoření nových webových stránek naší školky. Ty jsou nově postaveny na redakčním systému WordPress, jsou plně responzivní a optimalizovány pro všechny současné standardní zobrazovací zařízení.

Na nových webových stránkách najdete všechny potřebné informace o provozu a fungování školky, o pořádaných akcích, platbách a všech obecných organizačních záležitostech.

Konkrétní informace pro rodiče týkající se jejich dítěte, jako jsou oznámení, omluvenky, fotky, videa a podobně, jsou a budou k dispozici pouze přes mobilní aplikaci Školka v mobilu.

Věříme, že se vám náš nový web bude líbit, omluvte v počátečních fázích drobné možné nedostatky, budeme se snažit, aby jich bylo co nejméně a aby nám všem nový web dobře sloužil.