V týdnu od 22. 1. do 26. 1. 2024 jsme se s dětmi z naší školky vypravili na lyžařský kurz, který probíhal v areálu Kraličák – Stříbrnice. Zkušení instruktoři se každý den dětem intenzivně věnovali. Děti byly rozděleny do tří skupin podle úrovně dovedností. Začátečníci se naučili základy lyžování, jako je rozjezd, zastavení a oblouky. Pokročilí si zase zlepšili svou techniku. Počasí sice nebylo ideální, ale ani to nebránilo tomu, aby si všichni účastníci kurzu užili spoustu zábavy. Lyžaři se mohli těšit na krásné zasněžené svahy a příjemnou atmosféru na sjezdovce. Kurz byl velmi úspěšný a všichni účastníci byli s jeho průběhem velmi spokojeni. Zejména ti, kteří stáli na lyžích poprvé, byli překvapeni, jak rychle se naučili základním dovednostem.

Velice tímto děkujeme starostovi a vedení města Hanušovice za finanční podporu pro děti z mateřské školky.

Kolektiv učitelek MŠ